Velice nás těší, že jste projevili zájem o podání přihlášky na Střední školu Jana Blahoslava, ať již do oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, nebo Veřejnosprávní činnost. V současné době Vás požádáme o vyplnění předběžné elektronické přihlášky ke studiu, na jejímž základě budete následně v průběhu ledna, či první poloviny února vyzváni k podání přihlášky ke studiu na SŠ na oficiálním tiskopisu. Oficiální přihlášku poté odešlete nejdéle do 1. března 2021 doporučenou poštou na adresu Střední škola Jana Blahoslava, Růžodolská 118, Liberec XI, 460 01. Celý proces s Vámi budeme aktivně komunikovat. Proč musíme jít touto cestou?

Střední škola Jana Blahoslava je novou střední školou v Libereckém kraji a její registrace právě probíhá na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Na vzniku školy se podílejí zřizovatel, Jednota bratrská, společně s Libereckým krajem a městy Hejnice a Frýdlant. Tyto subjekty v červnu roku 2020 podepsaly Memorandum o spolupráci za účelem zachování středního školství v Hejnicích. V tomto dokumentu se společnými silami vydaly na cestu vedoucí k otevření Střední školy Jana Blahoslava.

Na podzim letošního roku byla podána žádost o registraci školy na MŠMT, včetně kladných stanovisek rady kraje i krajského školského odboru. V současné době tedy očekáváme potvrzení registrace školy ze strany ministerstva. Intenzivně pracujeme na přípravách prvního školního roku 20221/2022 a těší nás, že do toho právě Vy jdete s námi.

 

Aktuální informace o průběhu registrace najdete v tomto článku - Jdeme do finále! 

 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obracet na tel. 604 614 794 či e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Děkujeme.

STOJÍ TO ZA TO!